To ogłoszenie straciło ważność w dniu 29.05.2019. Proszę wziąć to pod uwagę przy wykorzystywaniu informacji opublikowanych poniżej.
14.05.2019

Międzykulturowość w środowisku akademickim - spotkanie szkoleniowe dla studentów planujących wyjazdy za granicę, w szczególności w ramach programu Erasmus+ i POWER

Dział Współpracy z Zagranicą zaprasza na spotkanie szkoleniowe pn. „Międzykulturowość w środowisku akademickim", które poprowadzi Pan Profesor Janusz Mucha. Spotkanie odbędzie się w 28.05.2019 R. (WTOREK) W BUDYNKU D-1 W SALI 104, W GODZINACH 15:30-16:30. Podczas spotkania poruszona zostanie tematyka dotycząca m. in. migracji międzynarodowych, w tym edukacyjnych, kontaktu kulturowego, akulturacji, wykorzenienia, szoku kulturowego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu!