To ogłoszenie straciło ważność w dniu 19.04.2018. Proszę wziąć to pod uwagę przy wykorzystywaniu informacji opublikowanych poniżej.
04.04.2018

Kwalifikacja na WIEiT na wyjazdy na studia i praktyki za granicą w r.ak. 2018/19 w ramach programu ERASMUS+ rozpoczęła się spotkaniem informacyjnym.

Osoby zainteresowane wyjazdami proszone są o dokładne przeczytanie info na stronach DWZ AGH (procedura i dokumenty), wybranie uczelni i przygotowanie odpowiednich dokumentów.
Wszelkie niejasności należy rozwiązywać z Koordynatorami umów !
Do Koordynatorów Umów należy przynosić papierowe wersje wymaganych dokumentów - rzetelnie wypełnione i podpisane (Ankieta) wraz z załącznikami, w ogłoszonych przez nich terminach.
Rekrutacja kończy się w dniach: w KT 5, 6 kwietnia; w KI 10 kwietnia.

Małgorzata Żabińska,Erasmus+
Koordynator Wydziałowy WIEiT