To ogłoszenie straciło ważność w dniu 19.09.2017. Proszę wziąć to pod uwagę przy wykorzystywaniu informacji opublikowanych poniżej.

Konferencja "Science for the Future"

W dniu 18 września 2017 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji odbędzie się konferencja „SCIENCE FOR THE FUTURE”.

Pierwsza edycja Konferencji „Science for the Future” skierowana jest do przedstawicieli nauki i biznesu z dyscyplin: Informatyka, Elektronika i Telekomunikacja. Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem JM Rektora AGH, prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki, patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dra Jarosława Gowina oraz Stowarzyszenia Top500 Innovators i Komisji Fulbright.

Konferencja ma na celu poszerzenie kontaktów pomiędzy uczestnikami oraz wymianę opinii o nowej roli tych dyscyplin w rozwoju nauki i gospodarki.  W ramach konferencji przewidziana jest również część wystawiennicza, w której firmy będą mogły zaprezentować obszary swoich działań oraz przedstawić najnowsze osiągnięcia.

Tematem przewodnim spotkania jest rosnące znaczenie interdyscyplinarnych badań stosowanych, które są istotne dla rozwoju gospodarczego oraz przyczyniają się do rozwoju nauki w obszarze technologii informacyjnych.  Powodem do spotkania są nowe modele współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim a przedsiębiorstwami, wynikające z nowych sposobów finansowania nauki w Polsce oraz rozwijania koncepcji kształcenia dualnego.

Więcej informacji na stronie http://s4f.agh.edu.pl/pl/